| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 595,0 kcal / 2.489,5 kJ |
| Proteïnen | 19,3 g |
| Koolhydraten | 22,6 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 6,1 g |
| Vet | 46,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 9,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,9 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |