| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 483,0 kcal / 2.020,9 kJ |
| Proteïnen | 1,2 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 9,2 g |
| Vet | 23,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,6 g |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |