| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 180,0 kcal / 753,1 kJ |
| Proteïnen | 7,0 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 3,0 g |
| Vet | 7,9 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,9 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |