| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 345,0 kcal / 1.443,5 kJ |
| Proteïnen | 5,4 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 29,0 g |
| Vet | 13,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 7,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |