| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 549,0 kcal / 2.297,0 kJ |
| Proteïnen | 17,0 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 20,0 g |
| Vet | 36,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 5,1 g |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |