| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 510,0 kcal / 2.133,8 kJ |
| Proteïnen | 5,5 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 36,0 g |
| Vet | 27,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 13,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,5 g |
| Natrium | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |