| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 636,0 kcal / 2.661,0 kJ |
| Proteïnen | 0,0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 71,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 6,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 636,0 kcal / 2.661,0 kJ |
| Proteïnen | 0,0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 71,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 6,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |