| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 43,0 kcal / 179,9 kJ |
| Proteïnen | 0,9 g |
| Koolhydraten | 7,5 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 7,3 g |
| Vet | 0,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,4 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 43,0 kcal / 179,9 kJ |
| Proteïnen | 0,9 g |
| Koolhydraten | 7,5 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 7,3 g |
| Vet | 0,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,4 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |