| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 102,0 kcal / 426,8 kJ |
| Proteïnen | 4,0 g |
| Koolhydraten | 6,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 4,7 g |
| Vet | 6,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 2,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |