| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 96,0 kcal / 401,7 kJ |
| Proteïnen | 3,2 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 8,1 g |
| Vet | 2,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,1 g |
| Natrium | 1,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 96,0 kcal / 401,7 kJ |
| Proteïnen | 3,2 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 8,1 g |
| Vet | 2,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,1 g |
| Natrium | 1,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |