| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 163,0 kcal / 682,0 kJ |
| Proteïnen | 5,5 g |
| Koolhydraten | 24,5 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 1,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 14,0 g |
| Natrium | 9,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |