| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 228,0 kcal / 954,0 kJ |
| Proteïnen | 25,8 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 13,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 5,8 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 0,5 g |
| Natrium | 2,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 228,0 kcal / 954,0 kJ |
| Proteïnen | 25,8 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 13,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 5,8 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 0,5 g |
| Natrium | 2,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |