| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 49,0 kcal / 205,0 kJ |
| Proteïnen | 1,0 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 5,0 g |
| Vet | 2,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,3 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,5 g |
| Natrium | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 49,0 kcal / 205,0 kJ |
| Proteïnen | 1,0 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 5,0 g |
| Vet | 2,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,3 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,5 g |
| Natrium | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |