| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 437,0 kcal / 1.828,4 kJ |
| Proteïnen | 8,9 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 17,0 g |
| Vet | 13,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 2,8 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 66,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |