| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 311,0 kcal / 1.301,2 kJ |
| Proteïnen | 2,6 g |
| Koolhydraten | 75,2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 54,6 g |
| Vet | 0,1 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,7 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |