| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 307,0 kcal / 1.284,5 kJ |
| Proteïnen | 9,6 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 5,5 g |
| Vet | 4,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,4 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,5 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |