| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 170,0 kcal / 711,3 kJ |
| Proteïnen | 4,2 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,7 g |
| Vet | 15,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 2,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,7 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 170,0 kcal / 711,3 kJ |
| Proteïnen | 4,2 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,7 g |
| Vet | 15,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 2,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,7 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |