| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 184,0 kcal / 769,9 kJ |
| Proteïnen | 1,0 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,4 g |
| Vet | 16,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 4,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |