| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 186,0 kcal / 778,2 kJ |
| Proteïnen | 5,0 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 2,2 g |
| Vet | 11,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |