| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 558,0 kcal / 2.334,7 kJ |
| Proteïnen | 12,0 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 40,0 g |
| Vet | 37,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 14,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |