| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 333,0 kcal / 1.393,3 kJ |
| Proteïnen | 10,0 g |
| Koolhydraten | 13,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 6,7 g |
| Vet | 26,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 10,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |