| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 233,0 kcal / 974,9 kJ |
| Proteïnen | 15,4 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 0,2 g |
| Vet | 18,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 0,5 g |
| Natrium | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |