| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 297,0 kcal / 1.242,7 kJ |
| Proteïnen | 11,8 g |
| Koolhydraten | 38,7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 4,6 g |
| Vet | 9,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,6 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |