| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 342,0 kcal / 1.430,9 kJ |
| Proteïnen | 7,6 g |
| Koolhydraten | 78,9 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 1,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 9,9 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |