| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 543,0 kcal / 2.271,9 kJ |
| Proteïnen | 5,3 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 58,0 g |
| Vet | 31,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 19,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |