| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 231,0 kcal / 966,5 kJ |
| Proteïnen | 1,0 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 52,0 g |
| Vet | 0,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 231,0 kcal / 966,5 kJ |
| Proteïnen | 1,0 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 52,0 g |
| Vet | 0,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |