| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 384,0 kcal / 1.606,7 kJ |
| Proteïnen | 4,2 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 43,0 g |
| Vet | 8,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 4,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |