| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 306,0 kcal / 1.280,3 kJ |
| Proteïnen | 2,6 g |
| Koolhydraten | 35,2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 16,8 g |
| Vet | 16,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 11,6 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,3 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |