| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 238,0 kcal / 995,8 kJ |
| Proteïnen | 3,0 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 19,0 g |
| Vet | 11,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 6,3 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,4 g |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |