| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 51,0 kcal / 213,4 kJ |
| Proteïnen | 0,3 g |
| Koolhydraten | 11,2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 8,8 g |
| Vet | 0,2 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,8 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |