| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 377,0 kcal / 1.577,4 kJ |
| Proteïnen | 5,3 g |
| Koolhydraten | 73,1 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 27,9 g |
| Vet | 7,3 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 4,4 g |
| Natrium | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |