| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 489,0 kcal / 2.046,0 kJ |
| Proteïnen | 7,4 g |
| Koolhydraten | 48,8 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 6,5 g |
| Vet | 29,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 15,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | 2,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |