| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 642,0 kcal / 2.686,1 kJ |
| Proteïnen | 1,9 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 68,4 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |