| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 38,0 kcal / 159,0 kJ |
| Proteïnen | 3,3 g |
| Koolhydraten | 2,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,4 g |
| Vet | 0,9 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,6 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | Nvt. |