| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 554,0 kcal / 2.317,9 kJ |
| Proteïnen | 9,7 g |
| Koolhydraten | 50,7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,5 g |
| Vet | 33,9 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 17,6 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 3,6 g |
| Natrium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |