| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 590,0 kcal / 2.468,6 kJ |
| Proteïnen | 21,4 g |
| Koolhydraten | 8,8 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 4,6 g |
| Vet | 52,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 4,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 9,9 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |