| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 624,0 kcal / 2.610,8 kJ |
| Proteïnen | 26,0 g |
| Koolhydraten | 7,8 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 6,6 g |
| Vet | 52,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 4,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 11,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |