| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 568,0 kcal / 2.376,5 kJ |
| Proteïnen | 21,0 g |
| Koolhydraten | 7,4 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 3,9 g |
| Vet | 49,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 3,7 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 14,3 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |