| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 698,0 kcal / 2.920,4 kJ |
| Proteïnen | 1,4 g |
| Koolhydraten | 2,7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 0,8 g |
| Vet | 75,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 5,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 0,4 g |
| Natrium | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |