| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 162,0 kcal / 677,8 kJ |
| Proteïnen | 0,5 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 39,0 g |
| Vet | 0,1 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 162,0 kcal / 677,8 kJ |
| Proteïnen | 0,5 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 39,0 g |
| Vet | 0,1 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,6 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |