| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 61,0 kcal / 255,2 kJ |
| Proteïnen | 1,6 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,3 g |
| Vet | 0,9 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 0,5 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 1,4 g |
| Natrium | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |