| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 600,0 kcal / 2.510,4 kJ |
| Proteïnen | 6,7 g |
| Koolhydraten | 43,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 33,3 g |
| Vet | 46,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 23,3 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 6,7 g |
| Natrium | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |