| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 644,0 kcal / 2.694,5 kJ |
| Proteïnen | 20,7 g |
| Koolhydraten | 13,2 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,3 g |
| Vet | 54,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 8,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 8,0 g |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |