| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 210,0 kcal / 878,6 kJ |
| Proteïnen | 25,0 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,4 g |
| Vet | 8,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,3 g |
| Natrium | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 210,0 kcal / 878,6 kJ |
| Proteïnen | 25,0 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 1,4 g |
| Vet | 8,5 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 1,2 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,3 g |
| Natrium | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |