| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 516,0 kcal / 2.158,9 kJ |
| Proteïnen | 6,7 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 29,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | Nvt. |