| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 320,0 kcal / 1.338,9 kJ |
| Proteïnen | 7,7 g |
| Koolhydraten | 11,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 25,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 5,4 g |
| Natrium | Nvt. |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 320,0 kcal / 1.338,9 kJ |
| Proteïnen | 7,7 g |
| Koolhydraten | 11,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 25,8 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 5,4 g |
| Natrium | Nvt. |