| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 259,0 kcal / 1.083,7 kJ |
| Proteïnen | 14,4 g |
| Koolhydraten | 18,4 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 13,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,5 g |
| Natrium | Nvt. |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 259,0 kcal / 1.083,7 kJ |
| Proteïnen | 14,4 g |
| Koolhydraten | 18,4 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 13,7 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,5 g |
| Natrium | Nvt. |