| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 349,0 kcal / 1.460,2 kJ |
| Proteïnen | 35,4 g |
| Koolhydraten | 50,5 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 0,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |
| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 349,0 kcal / 1.460,2 kJ |
| Proteïnen | 35,4 g |
| Koolhydraten | 50,5 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 0,6 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | Nvt. |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | Nvt. |