| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 210,0 kcal / 878,6 kJ |
| Proteïnen | 21,0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | Nvt. |
| Vet | 14,0 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 3,0 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | Nvt. |
| Natrium | 1,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | Nvt. |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |