| Macrovoedingstoffen | |
|---|---|
| Energie | 558,0 kcal / 2.334,7 kJ |
| Proteïnen | 5,5 g |
| Koolhydraten | 53,3 g |
| Suikerinhoud in koolhydraten | 52,5 g |
| Vet | 35,1 g |
| Verzadigde vetinhoud in vetten | 21,1 g |
| Anderen | |
|---|---|
| Vezels | 2,4 g |
| Natrium | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | Nvt. |
| Nutri-Score | |